Birden fazla kaydırak çeşitleri ile eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Farklı tarzdaki kaydıraklar ile aradığınız eğlenceyi bulacaksınız

Kaydırak Çeşitleri

Body Yanlar

Bu çok yönlü kaydıraklar, herkesin kaydırabileceği büyük, küçük ve eğlenceli kaydıraklardan oluşan eğlenceli bir seridir. Bu kaydıraklar çok klasiktir ve misafirlerimiz ilk kez binicilik heyecanı ile tanışmışlardır.

Tube Frefall

İzmir Gümüldür Aquapark Tube Frefall ile kısa ve hızlı bir kaydırağa bir veya daha fazla kişi binebilir. Karanlığa hızlı girmek istiyorsanız, bu sizin seçiminiz olmalı.

Kamıkaze
Bu kızak, yumuşak bir inişle biten çok sayıda yüksek hızlı düşüş hissini uyandırır.

Hıgh Kamikaze

Çok eğimli, çok hızlı, uzaya düşüyormuşçasına eğlenceli kaydıraklardır. Su tanecikleri yüzünüze çarptığı için önünüzü göremeyeceksiniz ve havuza gireceksiniz.

Rafting Slide

İzmir Gümüldür Aquapark size unutulmaz deneyimler yaşatacak bir açık hava su kaydırağıdır. Her fırsatta yeni bir duygu yaşayacağınız bu kaydırakta arkadaşlarınızla, çocuklarınızla veya eşinizle paten kaymanın keyfini keşfedeceksiniz.

Black Oil

Eşsiz ve şaşırtıcı bir kayma hissi veren bu bağımsız kaydırağın doğal etkileri kaydırak içindeki su ile mükemmel bir görsel uyum sergilerken, patenciler için unutulmaz bir görsel şölen yaşatır.

Uzay Tüneli

Zamanın karanlık tünelinde uzaya ıslak bir yolculuk. Bu kaydırakta maksimum heyecanı yaşayacaksınız. Önce kapalı bir kaydırağın heyecanı, ardından merkezkaç kuvvetiyle kâsede sayısız dönüş ve nihayet nasıl olduğunu anlamadan havuza yapılan bir yolculuk. Bir su parkının olmazsa olmazı olan bu kaydırağı deneyenler, bir kâsede dönüşlerini izleyenler kadar eğlenecek.

Hıll Slıde

En eğlenceli şişme su kaydırağı. 5. kattan çiftler halinde düşmenin heyecanını yaşayabileceğiniz güzel bir kaydırak.

Bugi Bugi

Yine çılgın bir düşüşün ardından kaydıraklar tamamlandı ve tırmanıştan sonra yerçekimine rağmen kapalı kaydırağa girdi. Karanlıktan korkmayanlar ve dünyanın en çılgın, en çılgın dönüşleri için bölgemizin başka hiçbir yerde bulamayacağınız ilk ve tek su kaydırağı.

Sınırsız Yemek İmkanı

Yeme & İçme

Gümüldür Aquaparkta en güzel ve en çekici olan günlerden biri de sınırsız ve ücretsiz yiyecek içeceklerdir. Gümüldür Aquapark otel tesisin yararlanabileceğiniz sınırsız yiyecek ve içecek alanları bulunmaktadır.

Bunlarla beraber tesise özel mavi bayraklı kumsal ve denizden sınırsız bir şekilde yararlanma hakkına sahipsiniz. Animasyon ekibinin yağmur dansı da görenleri izleyenlere şaşkına çeviren çok sevilen etkinliklerden biridir. Gün sonunda ise jakuzide dinlenerek günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.